A do t’i lyeni thonjtë me llak që mban aromë djathi? Trendi që po bën namin

schedule17:56 - 20 Qershor, 2022

schedule 17:56 - 20 Qershor, 2022

Ata që e duan djathin pak më shumë, mund të bëjnë shumë për të shijuar produktin e tyre të preferuar të qumështit, por a do të shkonin aq larg sa t’i lyenin thonjtë me llak me aromë djathi?

Megjithatë, të interesuarit tani mund ta bëjnë këtë, pasi djathi Velveeta ka bashkuar forcat me British Nails Inc. për të lëshuar së bashku dy manikyrë me shije djathi.

Kështu ata që duan të kenë djathë në majë të gishtave, mund ta bëjnë ose në nuancën klasike të kuqe me “Finger Food”, ose në të verdhë kremoze me “La Dolce Velveeta”.

Këto llaqe kanë aromë djathi vetëm kur thahen dhe megjithëse djathi i zakonshëm Velveeta nuk është vegan, ai është.

Bashkëpunimi i dy markave nuk ndalet këtu, pasi ata që duan të tregojnë edhe më shumë zell dashurinë e tyre për djathin, mund ta kompletojnë manikyrin e tyre me ngjitësit përkatës Velveeta, ku padyshim është djathi.

E sigurt është se kushdo që përdor llaqet do të mund të përdorë fjalë për fjalë për manikyrin e tij fjalën “cheesy”. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VELVEETA (@velveeta)