8 raste kur njerëzit e thjeshtë u gënjyen nga reklamat në internet

schedule15:34 - 7 Janar, 2022

schedule 15:34 - 7 Janar, 2022

Ne të gjithë jemi fiksuar me paketimet që fillimisht duken shumë të shkëlqyera. Surpriza që përjetojmë pasi hapim një produkt është edhe argëtuese dhe dërrmuese nganjëherë. Këta njerëz kanë kaluar nëpër të njëjtin skenar dhe nuk kanë frikë të ndajnë pakënaqësinë e tyre me të gjithë në internet.

#1. Të paktën, nuancat janë të krahasueshme.

#2. Kanë ngjashmëri ?!

#3. Ndoshta ajo shndërrohet për mrekulli pas 5 minutash gatim.

#4. Ishte thjesht një plak dëbore apo jo ?!

#5. “Pothuajse njësoj ?”

#6. Në fund të fundit, gjithçka ka të bëjë me perceptimin.

#7. “Ballkoni i banesës që mora me qira, me pamje nga zemra e qytetit.”

#8. Gjithmonë kushtojini vëmendje grafikut të përmasave

/abcnews.al