4 mënyra për të arritur një pamje perfekte në plazh

schedule14:38 - 27 Korrik, 2021

schedule 14:38 - 27 Korrik, 2021

Në këto ditë, kemi nevojë dhe për veshje që krijojnë ndjesinë e freskisë por njëkohësisht ofrojnë më shumë stil. Bazuar tek rrobat e banjës, ne mund të bëjmë disa kombinime verore që na shoqërojnë në shëtitjet në det dhe madje paraqitjet e përditshme në qytet.

Pantallona të lehta

Pantallonat e lehta nëse kombinohen me rrobat e banjës, janë zgjedhja ideale për në plazh. Mos harroni të merrni me vete një kapele kovë për t’u mbrojtur nga dielli gjatë orëve të mëngjesit.

Pantallona të shkurtra Βoxer

Të rehatshme dhe të disponueshme në një mori ngjyrash, veçanërisht nëse kombinohen me një këmishë, do t’ju japin një stil francez.

Pantallona të shkurtra xhins

Zgjedhjen klasike që zakonisht kompleton setet tona të rrobave të plazhit, këtë herë mund ta kombinoni me rroba banje dhe me një këmishë. Zgjedhje ideale për të siguruar hapësirë ​​në valixhen e pushimeve tuaja verore.

Fund të gjatë

Një zgjedhje e preferuar tek e cila kthehemi çdo verë është fundi. Mund të bëni lehtë një kombinim plazhi, mjafton të përfshini një çantë dhe sandalet e preferuara. /abcnews.al