4 mënyra me buxhet të ulët për të rinovuar divanët

schedule11:42 - 12 Shtator, 2021

schedule 11:42 - 12 Shtator, 2021

Ndërsa uleni në shtëpi dhe kujtoni verën, në të njëjtën kohë mendoni se divani në të cilin jeni ulur për momentin dëshiron një ndryshim. Sidoqoftë, buxheti juaj është i ulët dhe nuk doni të bëni shpenzime të reja nga ato ekzistuese.

Sidoqoftë, mos u shqetësoni për këtë. Ka zgjidhje për ta bërë divanin tuaj të duket si i ri. Idetë janë të shumta, por edhe ekonomike, të afta sigurisht që t’i japin një ndryshim divanit tuaj dikur me shije.

Përsëri jastëkë, jastëkë dhe jastëkë

Jastëkët janë gjithmonë një mënyrë e lehtë dhe ekonomike që hapësira juaj dhe rrjedhimisht divani juaj të rinovohet. Luani me ngjyrat, madhësitë dhe teksturat për një rezultat edhe më mbresëlënës.

Jastëk dekorativ Zic-Zac, me dimensione 45×45 cm, në nuancë të zezë / të bardhë.

Jastëk me print fisnor ideal për dekorimin vjeshtor të shtëpisë tuaj.

Divani merr një vlerë tjetër me këtë jastëk prej pëlhure me skajet e perimetrit. Është shtesa perfekte e divanit tuaj, për rehati dhe dekorim vjeshtor.

Jastëk dekorativ në nuancën e mustardës me xhufka dekorative dhe sipërfaqe të stampuar. Pëlhura e jastëkut të jastëkut është 100% pambuk dhe ka një zinxhir për të hequr mbushjen. Kombinojeni atë me pjesën tjetër të dekorimit dhe jepini stil dhe karakter hapësirës tuaj./abcnews.al