4 lojtarët që mund të largohen nga Juve në janar, takim me agjentin e Kulusevskit

schedule20:02 - 15 Dhjetor, 2021

schedule 20:02 - 15 Dhjetor, 2021

Ramsey, Arthur, Rabiot dhe mund të largohen nga Juventus që në janar.

Largimet më të mundshme janë ato të Ramsey dhe Kulusevski, të cilët plqejnë Arsenalin .

Gjithashtu sipas Gazzetta dello Sport , javën e ardhshme është planifikuar një ndeshje mes Juves dhe agjentit të mesfshorit suedez. /abcnews.al/