3 ngjyra me aromë vjeshte për të zgjedhur buzëkuqin tuaj të ri

schedule08:58 - 7 Shtator, 2022

schedule 08:58 - 7 Shtator, 2022

Me ndryshimet e stinës, pyetja jonë nuk është gjithmonë tjetër veçse si ta përshtatim grimin tonë me nevojat, ngjyrat dhe stilet që zgjedhim.

Buzëkuqi është një filozofi e madhe. Një shenjë dalluese e sensualitetit femëror dhe një produkt kryesor që ka fuqinë të ndryshojë çdo efekt mbi ju, është elementi i parë që do të ndryshojmë.

Ngjyrat e mëposhtme do t’ju japin opsionet ideale për të zgjedhur atë që ju përshtatet më shumë.

Kafe

Pavarësisht nëse bazohet në të kuqe apo të verdhë, buzëkuqi përfundimtar prej dheu do të përmirësojë ngjyrat e fytyrës tuaj dhe do t’i japë asaj ngrohtësinë që mbledh në të.

Nëse zgjidhni intensitetin e lartë, sigurohuni që t’i mbani sytë të butë në mënyrë që efekti të mos ju bëjë të egër.

Ngjyrë molle

Mbreti i sezonit për shpirtrat romantikë dhe jo vetëm.

Thekson të gjitha ngjyrat e syve dhe është një zgjidhje e lehtë për t’u përdorur që mund të kombinohet me grim intensiv, më shumë është më shumë, por edhe i veshur vetëm në një rol solo.

Portokalli e errët

Çfarëdo që prisnit të lexoni në ngjyrë burgundy, këtë vit ajo ishte fanse e një ngjyre të veçantë, si kjo portokalli e errët intensive. Një zgjidhje që do t’ju nxjerrë nga dilemat në një mënyrë krejtësisht të re dhe ndryshe.

Bjonde apo brune? Ju do ta doni atë./abcnews.al