3 destinacionet më të mundshme të Marco Asensio

schedule19:15 - 1 Tetor, 2022

schedule 19:15 - 1 Tetor, 2022

Marco Asensio ka shënuar tashmë 1 gol në 4 ndeshje këtë sezon për skuadrën merengue.

Skuadrat me më shumë opsione për të pritur lojtarin janë Manchester United, një nga kërkuesit e tij të mëdhenj të verës, shkruan abcnews.al.

Tottenhami do të ishte destinacioni tjetër i mundshëm për këtë lojtar në Angli, të cilit tani duhet t’i shtohet edhe Milani.

Në të gjitha këto skuadra, përveç mbajtjes së pagës së lartë dhe luftimit për qëllimet e mëdha, mund të gjeja shumë opsione për të luajtur. /G.D abcnewsal/