Si e feston presidenti Meta Shën Valentinin! Zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin

08:28 | 14/02/202008:280

Presidenti i Republikës Ilir Meta mëngjesin e kësaj të premte ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar Shën Valentinin.

Përmes një postimi në facebook, presidenti uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri.

Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”.

Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me bashkeshorten e tij, Monika Kryemadhin, teksa kane pozuar te qeshur e te shpenguar ne nje lendine./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono