Shpërndau lule për Shën Valentin, Rudina Hajdari publikon foton e ëmbël të vajzës

17:18 | 14/02/202017:180

Urimet për ditën e të dashuruarve nuk kanë munguar sot as nga personazhet e njohur publikë, të cilët kanë zgjedhur forma të ndryshme për të përçuar mesazhe.

Ndërkohë, për 14 Shkurtin, deputetja Rudina Hajdari ka publikuar foton e vajzës së saj, e cila shfaqet me trëndafila të kuq në dorë.

Sihana duke shpërndarë lule për festën e Shën Valentinit. Gëzuar Shën Valentinin nga ne”, shkruan Hajdari.

/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono