Putin i dhuron vetes fotografi “të gjelbërta” në 67 vjetorin e lindjes së tij

12:38 | 09/10/201912:380

Me rastin e 67 vjetorit të tij, presidenti rus Vladimir Putin ka publikuar disa fotografi që janë realizuar në Siberi, teksa ai po pushon duke kërkuar kërpudha.

Pasurohet në këtë mënyrë seria e fotografive që tregojnë liderin e vendit në situata jo të zakonshme për një kryetar shteti.

Në të kaluarën ai ka pozuar me veshje sportive të ndryshme, por dhe me armë. Por Putin e ka vendosur veten dhe në rolin e arkeologut dhe peshkatarit. /ABC News Albania 24/7

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono