Operacion i madh në Memaliaj: Kapen 150 kg hashash, 6 të shoqëruar

20:57 | 20/01/202020:570

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Memaliaj. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se janë sekuestruar rreth 150 kilogramë hashash në fshatin Vasiar, ndërsa janë shoqëruar 6 persona.

Ndërkaq, në operacion kanë marrë pjesë forcat e drejtorise se Policisë Gjirokastër. Mësohet se operacioni është duke vijuar. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono