Në kërkim të një të dashure për Shën Valentin, 47 vjeçari ofron 25 mijë dollarë

11:09 | 14/02/202011:090

Një burrë, statusi shoqëror i të cilit është beqar, ka thënë se do paguajë deri në 25 mijë dollarë për ata që do i gjejnë një të dashur për Ditën e Shën Valentinit.

Jeff Gebhart, 47-vjeç, nga Kansasi i SHBA-ve, tha se bisedat online për të janë toksike dhe se ai dëshiron që të dalë në takim vetëm fizikisht.

Ai ka hapur platformën ‘DateJeffG.com’, në të cilin mund të gjejë njerëz që mund ta ndihmojnë të gjejnë të dashur.

Sipërmarrësi, i cili shquhet për aventura ekstreme, tha se është shumë energjik dhe po kërkon ta gjejë dikë si ai.

Jeff thotë se nuk ka qenë i martuar më parë dhe se nuk ka as fëmijë./abcnews.al

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono