Lorenc Trashi: Skënder Gega është çelësi i suksesit te Partizani

19:41 | 14/05/201919:410

Futbollisti veteran i Partizanit, Lorenc Trashi e konsideron trajnerin Skënder Gega si çelësin e suksesit në sezonin aktual. Gjithashtu Trashi tha se nuk e besonte që Partizani do të shpallej kampion.

Një ndër pikat më të forta të Partizanit dhe njëkohësisht edhe veteran i kësaj skuadre, Lorenc Trashi, i ftuar në emisionin “Pressing” në ABC News tha se çelësi i suksesit në sezonin aktual ishte afrimiteti i trajnerit Skënder Gega me grupin e lojtarëve. Sipas Trashit diçka e tillë ka munguar në sezonet e mëparshme.

I pyetur rreth besimit që kishte në skuadrën e Partizanit në fillimin e sezonit për t’u shpallur kampion, Trashi konfirmoi fjalët e drejtorit të skuadrës Olsi Rama./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono