Keidi Bare në listën e dëshirave, zbulohet oferta e re

18:07 | 17/01/202018:070

Problemet ekonomikë që ka Malaga e kanë kthyer në një supermarket, ku klubet e tjera spanjolle mundohen të blejnë sa më lirë të jetë e mundur. Një nga lojtarët më të kërkuar është mesfushori i kombëtares shqiptare, Keidi Bare.

Mediat iberike kanë raportuar në ditët e shkuara se Malaga ka refuzuar deri në 1.5 milion euro nga Rayo Vallecano, ndërkohë që së fundmi thuhet se Getafe po tenton të transferojë fierakun dhe është gati të bëjë një ofertë më të lartë.

2 milion euro pretendohet të jetë oferta për Baren, i cili momentalisht është i dëmtuar. Kalimi te Getafe për mesfushorin e Shqipërisë do të ishte një hap pozitiv, sidomos nëse do ia dilte të luante rregullisht në La liga. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono