bashkia kamez

MBULIM-BASHKIA-KAMEZ-BUXHETI-ABC-M-4-T-2-HD.mpg_snapshot_00.24-1280x720.jpg
ad min19:28 | 10/10/2018

Bashkia Kamëz nisi dëgjesën publike me qytetarët për buxhetin e ri. Në aktivitetin e mbajtur në kuadër të “Javës Evropiane për Demokracinë Vendore”, morën pjesë qytetarë të Kamzës e përfaqësues të arsimit, biznesit, pensionistëve, të fermerëve, por edhe të delegacionit të Bashkimit Europian në Shqipëri, një nga partnerët financues të Bashkisë Kamëz.
Sipas kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu, fokusi është hartimi i një buxheti social me shpërndarje të investimeve aty ku qyetarët kanë nevojë./abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono