Conte: Unë i këshilloj lojtarët edhe si të kryejnë marrëdhënie seksuale

14:31 | 22/11/201914:310

Antonio Conte është një nga trajnerët më karizmatikë dhe më të mirë në botë. Sot, tekniku i Interit ka dhënë një intervistë për L’Equipe, duke i befasuar të gjithë. Strategu i zikaltërve tha se lojtarët  e tij duhet të bëjnë më pak seks, në mënyrë që të mos lodhen dhe të jenë në formën e duhur për ndeshjet.

Në fjalën e tij, tekniku italian tha: “Gjatë gjithë sezonit, i këshilloj lojtarët e mi të bëjnë seks për një kohë të shkurtër dhe të shpenzojnë sa më pak energji.

Madje, i këshilloj që të jenë në pozicionin poshtë dhe me partneret e tyre sipër. Preferoj që ata të kryejnë marrëdhënie me gratë e tyre, pasi nëse do të bënin seks me tjera, do të ishte më e lodhshme”, u shpreh Conte./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono