Zgjedhjet e 25 prillit, Rama mbledh drejtuesit e qarqeve në selinë e PS-së

schedule08:31 - 25 Janar, 2021

schedule 08:31 - 25 Janar, 2021

Kryeministri Edi Rama këtë të hënë në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit do të zhvillojë një takim me drejtuesit politik të qarqeve.

Mbledhja do të mbahet në orën 08:30 dhe do të zhvillohet në selinë e Partisë Socialiste.

Kanë mbetur më pak se 100 ditë nga zgjedhje dhe tema kryesore e takimit pritet të jetë fushata elektorale dhe detyrat për secilin drejtues qarku në arritjen e objektivit final që PS.

Partia Socialiste kërkon të marrë mandatin e tretë në këto zgjedhje./abcnews.al