Vlorë/I sëmuri hidhet nga kati i tretë i spitalit

schedule12:45 - 13 Gusht, 2018

schedule 12:45 - 13 Gusht, 2018

Një person me probleme mendore ka gjetur vdekjen pasi u hodh nga kati i tretë i spitalit në Vlorë. Ai po shoqërohej nga mjekët nga spitali piskiatirk në spitalin rajonal, për të marrë ndihmë mjekësore. Por një moment 50 vjeçari u ka ikur me vrap mjekëve dhe hipi në dritaren e katit të tretë, prej ku dhe u hodh. Ai ndërroi jetë në vend. Grupi hetimor ka nisur punën për kryerjen e veprimeve të mëtejshme hetimore për rastin në fjalë./abcnews.al