Vlorë, ABC News sjell pamje të shtëpisë në Babicë

schedule18:07 - 19 Tetor, 2017

schedule 18:07 - 19 Tetor, 2017

Kohën kur policia vërshoi brenda në bazën e Habilajve në Babicë të Vlorës, aty ndodheshin dhe dy fëmijet e Armando Kaçerrit i cili u arrestua. ABC News shkoi përsëri në Babicë për të sjellë pamje nga fshati dhe baza e grupit të Habiljave.

https://www.youtube.com/watch?v=cSTWdzQQcgg