Vit i ri, tendenca të reja! Zbuloni fundet e domosdoshme të vitit 2021

schedule11:39 - 16 Janar, 2021

schedule 11:39 - 16 Janar, 2021

Jeni mërzitur të vishni pantallona apo xhinse çdo ditë dhe doni të ndryshoni stilin tuaj? Dëshironi t’i jepni vetes një pamje të re më femërore dhe të bujshme? Nëse po, atëherë patjetër që duhet të filloni të vishni funde. Përfundimi i duhur e bën një grua të duket më femërore dhe klasike.

Fundet e gjera dhe të ngushta dominuan në pasarelat e modës 2021, kështu që është koha të përsosni stilin tuaj duke i bërë ato pjesë të veshjet tuaja të pranverës. Mini, midi apo maxi, fundi është gjithmonë “klasiku” i garderobës dhe vjen me varietete të ndryshme, në varësi të stilit dhe nevojave të gjithsecilit. /abcnews.al