VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Gnabry “çan” rrjetën e Kosta Rikës

schedule20:13 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 20:13 - 1 Dhjetor, 2022

Gjermanisë i janë dashur vetëm 10′ minuta për të zhbllokuar sfidën.

Pas një krosimi të bukur në zonë Gnabry i pozicionuar në vendin e duhur, godet topin me kokë dhe zhbllokon sfidën. /i.m /abcnews.al