VIDEO | Vuan nga kanceri, çfarë surprize emocionuese nga tifozët!

schedule10:51 - 27 Shtator, 2019

schedule 10:51 - 27 Shtator, 2019

Emocionuese ajo që kanë bërë tifozët e Al-Raja në Marok. Një tifoz i cili vuan prej kancerit dhe e ka të pamundur të shkojë në ndeshjet e ekipit të zemrës, është befasuar kur ka parë që rruga përpara shtëpisë së tij ishte mbushur me tifozë.

Atmosfera e ditës së ndeshjes është përjetuar edhe nga tifozi që po vuan, i cili në një moment edhe bën liderin e grupimit të shfaqur. Atmosferë fantastike, por më së shumti një gjest që i jep forcë atij të luftojë me kancerin. Lumturi!/abcnews.al