Video virale, shqiptari nga Kosova përleshet me serbin

schedule21:25 - 5 Janar, 2022

schedule 21:25 - 5 Janar, 2022

Një kacafytje raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci -Serbi mes një emigranti nga Kosova dhe një shtetasi serb.

Video është publikuar edhe në rrjete sociale, ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

@lajminet_##shqiptar ##fyp ##viral

♬ original sound – lajminet_

Në pamje shihet se si emigranti afrohet tek makina e serbit dhe pasi përplasen verbalisht, ata kacafyten edhe fizikisht. g.v/abcnews.al