VIDEO/ Topi është i tij dhe nuk ka kush t’ja heqë, shikoni spektaklin nga talenti i Realit

schedule13:44 - 24 Tetor, 2021

schedule 13:44 - 24 Tetor, 2021

Setgio Arribas dhuron show. 20-vjeçari ka qëndë i pandalshëm kundër 4 rivalëve pasi me talentin e tij fitoi dhe një 11-metërsh.

Numri 10 u fut në lojë kur Real Madri B po humbiste 2-0 në transfertë ndaj Sanluqueno.

Megjithatë goli i tij nuk vlejti pasi Reali humbi 3-1. /abcnews.al/