VIDEO/ Të kapur dorë për dore, Armina Mevlani ndan pamjet nga dasma e saj me Shkëlzen Berishën

schedule21:52 - 25 Shtator, 2022

schedule 21:52 - 25 Shtator, 2022

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre të një dekade me një ceremoni që ka marrë gjithë vëmendjen.

Çifti, familjarët dhe të ftuarit nuk janë kursyer aspak dhe kanë ndarë pamje të shumta nga festa madhështore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

 

Ka qenë vetë blogerja e njohur ajo që ka publikuar në Instagram videon ku duket duke hyrë së bashku me Shkëlzenin në ceremoninë e dasmës. /abcnews.al