VIDEO/ Szczesny lë nam, Sassuolo në avantazh ndaj Juventus

schedule18:21 - 23 Shtator, 2023

schedule 18:21 - 23 Shtator, 2023

Sassuolo ka befasuar Juventusin në fillim të pjesës së parë.

Në minutën e 12’, Andrea Pinamonti ka lënë topin për Lauriente, ku ky i fundit ka ndëshkuar bardhezinjtë dhe duke i dhënë avantazhin ekipit pas edhe një gafe të portierit polak./h.ll/abcnews.al