VIDEO/ Super Zvicra, Shaqiri nis një super aksion dhe përmbyset rezultati

schedule21:10 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 21:10 - 2 Dhjetor, 2022

Zvicra ka mundur të kalojë në avantazh në minutat e para të pjesës së dytë.

Shaqiri ndërtoi një aksion të bukur, ku Freuler më pas e dërgon në rrjetë në minutën e 48-të./h.ll/abcnews.al