VIDEO/ Shokohet Kukësi, Egnatia shënon të 2-tin

schedule16:28 - 1 Prill, 2023

schedule 16:28 - 1 Prill, 2023

Egnatia ka ndëshkuar sërish Kukësin duke shënuar golin e 2-të dhe dërguar shifrat në 0-2.

Për rrogozhinasit  Xhekson dyfishoi shifrat falë një penalltie të dhënë nga sistemi VAR. /G.D abcnews.al/