Video që po bën xhiron e “TikTok”, si mund të bëni një omletë pa pikuar asnjë pikë vezë

schedule20:06 - 25 Nëntor, 2020

schedule 20:06 - 25 Nëntor, 2020

E vërteta është se në TikTok mund të zbuloni edhe “diamante” të vegjël, të tilla si truket që provojnë se janë të dobishme në jetën e përditshme. Truket e thjeshta, si ajo e Andrew Gatt, i cili tregon se si mund të bëni një omletë pa pikuar një pikë vezë në banakun e kuzhinës.

Sepse siç themi, sa herë që bëjmë një omletë dhe vendosim tasin mbi banak, veza e mbetur pikon mbi të. Epo, Gatt ka një hile për të parandaluar që kjo të ndodhë përsëri.

Zbuloheni në videon më poshtë:

 

@andrew_gattAnswer in the comments ##lifehack ##fyp ##teachersoftiktok

♬ original sound – Andrew Gatt

l.k/abcnews.al