VIDEO/ Polemika në Angli, VAR i anulon gol gjermanit Werner

schedule21:37 - 4 Mars, 2021

schedule 21:37 - 4 Mars, 2021

Timo Werner shënoi në ndeshjen kundër Liverpool, por VAR ndërhyri dhe goli nuk u konsiderua i rregullt.

Pretendohet se gjermani i Chelsea ishte në pozicion  jashtë loje. Në rrjetet sociale komentet janë të ndryshme, sikurse edhe mendimet.

Sigurisht nuk mungojnë polemikat, pasi realisht kemi të bëjmë me një vendim shumë të dyshimtë. /abcnews.al