VIDEO/ Po shuante qirinjtë e tortës, gruas i marrin flakë flokët

schedule09:03 - 7 Dhjetor, 2021

schedule 09:03 - 7 Dhjetor, 2021

Fikja e qirinjve është momenti më i veçantë në një festë ditëlindje.

Por duket se jo gjithçka ka shkuar ashtu si duhet për Ana Oosterhouse, nënë e 6 fëmijëve e kishte organizuar një festë të përbashkët me djalin e saj.

Në momentin kur ajo u afruan për të shuar qirinjtë flokët e saj morën flakë.

Të pranishmit në festë u shokuan dhe disa prej tyre po nxitonin për të shuar flakët. /Abcnews.al