VIDEO/ Po shkonte në punë, pronari filmon reagimin e maces kur kupton se po del nga shtëpia

schedule19:28 - 7 Tetor, 2022

schedule 19:28 - 7 Tetor, 2022

Një përdorues i TikTok-ut postoi pak kohë më parë një video në llogarinë e tij duke treguar se çfarë bën macja e tij kur kupton se po përgatitet të shkojë në punë. Në videon virale, shfaqet kafsha shtëpiake që mbështillet rreth këmbëve të pronarit teksa ai përpiqet të largohet nga banesa.

Pas kësaj, ai e mori në krahë dhe e çoi sërish në vendin e saj. Megjithatë, macja nuk dëshiron të qëndrojë aty dhe shumë shpejt e gjen sërish veten në derën e banesës. “Unë duhet të shkoj në punë, por ajo thjesht nuk dëshiron”, ka shkruar pronari krahas videos virale.

@andyli125 🙍:”Daddy has to go to work🥺” 😺:”No! you’re not!”🤭🤭#catsoftiktok #funnycat #catlover ♬ original sound – andyli125

/abcnews.al