VIDEO/ Peleshi nuk e kalon “testin” në kuzhinë, Aleksia i nxjerr videon: I dogji patatet

schedule21:33 - 12 Korrik, 2022

schedule 21:33 - 12 Korrik, 2022

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi duket se nuk ia mirë punët me kuzhinën. Vajza e tij, Aleksia, e cila është mjaft e ndjekur në rrjete sociale, ka ndarë së fundmi një video ku tregon pasionin e të atit për gatimin. “Babi ka zbuluar një hobi të ri: gatimin. Sot iu dogjën içik patatet po s’ka gjë”, shkruan ajo.

 

Kujtojmë që Aleksia konfirmoi disa muaj më parë se i ka dhënë fund lidhjes me aktorin e humorit, Romeo Veshaj. Ajo theksoi se ishte nxituar duke e bërë lidhjen publike por nga ana tjetër ishte ndjerë e sigurt pasi aktori e kishte prezantuar si të fejuarën dhe se madje kishin bërë plane për martesë.

/abcnews.al