VIDEO/ Nisën ta ngacmonin/ Kamarierja, i jep burrave “dajak” në arte marciale

schedule01:37 - 26 Tetor, 2020

schedule 01:37 - 26 Tetor, 2020

jë ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Një kamariere, ka dhunuar shumë rëndë dy klientë që po konsumonin pije alkoolike në lokalin ku ajo punon.

Pas disa gotash me alkool, dy burrat, nisën të ngacmonin vajzën.

Në momentin që ngacmimet po ktheheshin në një shqetësim, e reja reagoi dhe aplikoi ndaj tyre arte marciale, duke bërë që ata ta paguanin shtrenjtë arrogancën e tyre.