VIDEO/ Ngushtohet diferenca, Maroku shënon sërish, por “ngatërron” portën

schedule16:43 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 16:43 - 1 Dhjetor, 2022

Golat në ndeshjen mes Kanadasë dhe Marokut, duket se nuk kanë të ndalur.

Këtë herë Maroku ka shënuar sërish, kësaj here me mbrojtësin Aguerd, me këtë të fundit që ka shënuar në portën e tij, duke ngushtuar diferencën.