VIDEO/ Mosha nuk ka rëndësi për Goran Pandev, realizon eurogol

schedule15:12 - 20 Shtator, 2020

schedule 15:12 - 20 Shtator, 2020

Goran Pandev vazhdon të shënojë gola shumë të bukur. Sulmuesi nga Maqedonia e Veriut festoi 37-vjetorin e lindjes në muajin korrik, por nuk po i ndjen aspak vitet mbi supe.

Genoa e tij po fiton 3-1 në shtëpi ndaj Crotones dhe Pandev ka realizuar golin e dytë të ekipit të tij në minutën e dhjetë të pjesës së parë.

Asist nga Goldaniga, shkëputje drejt portës kundërshtare dhe finalizim me “panenka”. Gol fantastik i “veteranit” të sulmit, i cili nuk ka ndërmend të ndalet dhe vijon të tregojë klasin e tij. /abcnews.al