VIDEO/ Milan dyfishon shifrat, Juventus nuk po zgjohet

schedule19:17 - 8 Tetor, 2022

schedule 19:17 - 8 Tetor, 2022

Milan ka rritur të shënojë përsëri.

Në minutën e 54-të, lojtarët e Juventus kanë humbur topin në mesfushë dhe Brahim Diaz është treguar i vëmendshëm duke marrë topin dhe duke dribluar të gjithë lojtarët që kishte parë, ku më pas dërgon topin ne rrjetë./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin