VIDEO/ Me puro e shampanjë, festa e titullit “Made in Zlatan Ibrahimovic”

schedule20:39 - 22 Maj, 2022

schedule 20:39 - 22 Maj, 2022

Zlatan Ibrahimovic është ndryshe nga të tjerët dhe e tregoi edhe në festën e titullin kampion të Italisë.

E kishte fituar edhe më parë, me fanellën e Milanit. Tashmë është 40 vjeç dhe nuk ka ndryshuar aspak.

Gjithsesi di ta marrë vëmendjen dhe titullin sot e festoi me shampanjë dhe me puro, teksa parakaloi drejt podiumit për të marrë medaljen e titullit.

/f.a/abcnews.al