VIDEO/ Makina merr flakë në ecje, shpëton drejtuesi

schedule00:51 - 9 Korrik, 2020

schedule 00:51 - 9 Korrik, 2020

Një automjet ka marrë flakë në ecje në rrugën e Llogarasë. Shkak i flakëve dyshohet të jetë defekt në motor.

Në makinë ndodhej vetëm drejtuesi, i cili fatmirsisht ka arritur të zbresë në kohë nga dhe pa u lënduar.

Sakaq makina është djegur plotësisht.