VIDEO/ Majk dhe Dafina Zeqiri bashkojnë forcat dhe rrjeti është gati për super hitin

schedule21:39 - 10 Janar, 2022

schedule 21:39 - 10 Janar, 2022

Dafina Zeqiri dhe Majk kanë bashkuar forcat së bashku këtë fillim vit.

Dy këngëtarët shumë të dashur nga publiku, kanë finalizuar bashkëpunimin e tyre më të ri me titull “Më fal”.

Edhe një pjesë të shkurtër e ka publikuar vetë Dafina pak minuta më parë në Instagram.

“Majki në bashkëpunim me vajzën tuaj. Më fal”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Megjithatë, këngëtarja nuk ka zbuluar akoma një datë të saktë të këtij projekti.

Ndërkohë, fansat janë bërë shumë kureshtarë dhe mezi po presin të dëgjojnë këtë super hit të garantuar./abcnews.al