VIDEO/ Gjermania ndëshkon Anglinë, Italia dyfishon ndaj Hungarisë

schedule22:02 - 26 Shtator, 2022

schedule 22:02 - 26 Shtator, 2022

Gola në Nations League. Italia ka shënuar edhe golin e dytë kundër skuadrës së Hungarisë, me autor Dimarcon e Interit.

GOLI I ITALISË

Është zhbllokuar edhe dueli mes Anglisë dhe Gjermanisë. “Panzerat” realizuan me penallti në minutën e 52-të, me Gungogn. / abcnews.al

GOLI I GJERMANISË