VIDEO/ “Fundoset” Milan, Sassuolo shënon golin e katërt në fillim të pjesës së dytë

schedule13:48 - 29 Janar, 2023

schedule 13:48 - 29 Janar, 2023

Milan është hallakatur, skuadra e Piolit është pa busull.

Në minutat e para të pjesës së dytë, konkretisht në minutën e 47-të, Sassuolo fiton një 11-metërsh dhe Lauriente shënon golin e katërt.

Milan është në periudhën më të keqe të sezonit./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golin