VIDEO/ Festa nuk zgjat shumë, Serbia barazon shifrat

schedule20:29 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 20:29 - 2 Dhjetor, 2022

Serbia ka mundur të barazojë shifrat ndaj Zvicrës.

Në minutën e 26-të, Tadic jep një top të bukur drejt zonës dhe Mitrovic shënon me kokë./ h.ll/abcnews.al