VIDEO/ Fantastik Manaj shënon golin e parë në Seria A, kalon në avantazh Spezian

schedule15:55 - 5 Dhjetor, 2021

schedule 15:55 - 5 Dhjetor, 2021

Lojtari shqiptar Rey Manaj ka arritur të shënojë gol në ndeshjen që Spezia po zhvillon kundër Sassuolos.

Në minutën e 35 sulmuesi shqiptarë dërgoi topin në fundin e rrjetës së portës të mbrojtur nga Consigli pas asistit të marrë nga Reca. Ky është dhe goli i parë i Manajt në Seria A.

Me golin e Manajt mbyllet pjesa e parë mes Spezias dhe Sassuolos.

/f.a/abcnews.al