VIDEO/ Fansi i propozon në mes të koncertit, reagimi i Elvana Gjatës nuk duhet humbur

schedule13:20 - 16 Maj, 2022

schedule 13:20 - 16 Maj, 2022

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të kërkuara nga publiku. Ajo është çdo fundjavë në koncerte në vende të ndryshme, ku ka shumë fansa.

Mirëpo, së fundmi, një prej tyre e ka befasuar duke i nxjerr një unazë. Elvana menjëherë ka reaguar e habitur duke bërtitur: “Uaaa”.

Më pas artistja vazhdoi të këndonte duke qeshur dhe duke shkaktuar brohoritje nga fansat.

@infinito.001 #infinitoal #frp #infinito_universal #video #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #koncert #fr #elvanagjata #elvanabellydancer #live #shqipetntiktok #albaniantiktok #coment ♬ suono originale – te dishe apo te kesh🤔

Sa i përket projekteve muzikore, kënga më e fundit e Elvanës ishte “Ex” në bashkëpunim me Bardhin, e cila pati shumë sukses./abcnews.al