VIDEO/ Emre Can gjen golin e nderit, turko-gjerman nuk fal nga pika e bardhë e penalltisë

schedule20:06 - 1 Prill, 2023

schedule 20:06 - 1 Prill, 2023

Borussia Dortmund ka filluar të shfaqë “shenja jete” dhe në minutën e 72′-të ka gjetur golin “e nderit” përballë “bavarezëve”.

Për golin mendoi mesfushori turk-gjerman i “verdhezinjve”, i cili nga pika e bardhë e 11-metërshit nuk ka gabuar përballë portierit Yann Sommer. Rezultati shkon në 4 me 1. /i.m /abcnews.al 

SHIKONI GOLIN: