VIDEO/ E famshmja e Champions, Kinsey Wolanski s’i lë prapësitë

schedule18:44 - 29 Maj, 2020

schedule 18:44 - 29 Maj, 2020

Kinsley Wolanski e ka konfirmuar se bën pjesë te gocat e mbrapshta. E gjithë bota u njoh me të kur hyri gjysmë e zhveshur në fushë gjatë finales së Champions League mes Liverpool dhe Tottenham.

Modelja amerikane, e cila bëri për vete shumë meshkuj me format e saj, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Trendi i fundit është Tik Tok, që është kthyer në një skenë të madhe ky personazhe të njohur e të panjohur postojnë videon pafund.

Edhe Wolanski ndjek rrymën dhe poston shpesh, madje rrengje nga më të ndryshmet, duke konfirmuar se sa i punon truri për se mbrapshti. Para pak kohësh ishte një mikeshë e saj që e pësoi, kurse këtë herë një mik, i cik ka parë t’i mbushet fytyra me krem. /abcnews.al