VIDEO/ Dumfries asiston dhe Gakpo shënon, Holanda në avantazh

schedule21:04 - 22 Shtator, 2022

schedule 21:04 - 22 Shtator, 2022

Holanda ka kaluar në avantazh ndaj Polonisë.

Në minutën e 14-të, lojtari i Interit, Dumfries ka dërguar një top drejt zonës ku Gakpo ka shënuar./ h.ll/abcnews.al

Shikoni golin