VIDEO/ Dhëndri në Turqi mbulohet me para, nuk hedh dot vallen

schedule13:03 - 16 Shtator, 2021

schedule 13:03 - 16 Shtator, 2021

Një dhëndër në Turqi dukej sikur kishte veshur një kostum të dizenjuar me para në dasmën e tij. Ai e kishte të vështirë të lëvizte lirshëm i mbuluar nga paratë nga koka te këmbët.

Të gjitha paratë ishin mbledhur nga “qokat” e dasmorëve në ceremoninë martesore, kryesisht miq dhe të afërm të çiftit. m.v/abcnews.al