VIDEO/ Depay zhbllokon sfidën, Holanda në avantazh

schedule16:12 - 3 Dhjetor, 2022

schedule 16:12 - 3 Dhjetor, 2022

Holanda ka mundur të kalojë në avantazh ndaj SHBA-së.

Në minutën e 10-të, një aksion model nga tulipanët, ku topin në krahun e djathtë e zotëron lojtari zikaltër Dumfries dhe asiston në mënyrë perfekte për Depay i cili nuk gabon./ h.ll/abcnews.al